Hakkımızda

Ms Hizmet Danışmanlık

MS HİZMET DANISMANLIK olarak faaliyetlerimize 2021 yılında başlamış olup birçok alanda danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışmanlığını yaptığımız alanlar ;

Bebek Bakıcısı , Yaşlı ve Hasta Bakıcısı , Çocuk Bakıcısı , Temizlik Personeli , Bahçıvan , Çalışma İzni , Vatandaşlık İşlemleri , Vize İşlemleri , Oturma İzni vb. alanlarda hizmet vermekteyiz.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Bütün personellerimiz alanında uzmandır, şirketimizde beş ayrı dil akıcı bir şekilde konuşulmakta ve yazılmaktadır.
Kurallarımız ve prosedürlerimiz bellidir. Bu yüzden bizimle çalışanlar daima bir adım öndedir.
Şirket kültürüne sahibiz, çalışanlarımıza eşit davranır, onların kişisel/mesleki eğitimini geliştirmek için özel eğitimler veririz.
Açık ve net olarak belirlenmiş kurallarımız vardır. Kuralların dışına çıkmayız, Deneyimli personel ve departmanlar sayesinde hızlı karar alır ve uygularız.
İşi tanımı kurgulanmıştır, görev ve sorumluluklarımızın bilincinde çalışırız. Büyük projeleri yönetme deneyimimiz ve gücümüz Vardır.

"Bugüne kadar 1200’ün üzerinde kurumsal, 1500’ü aşkın bireysel müşteriye hizmet verdik. Müşterilerimize üstün teknoloji ile yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunduk. Markamızın değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükselttik, daha büyük hedeflerimiz var."